Nabízíme grafické práce a reklamní činnost. Spolupracujeme se zavedenou tiskárnou v centru Brna a tak pro nás není problém zajistit potisk vašeho auta, nalepit reklamní polepy na vaši výlohu v centru, vytisknout billboardy, megaboardy, či připravit vizitky, letáky a samolepky pro vaše zákazníky. Kontaktujte nás, připravíme vám grafické návrhy a nabídneme toto vše za výhodné ceny. Co Vám tedy nabízíme?

Logo společnosti

Navrhneme vaše nové logo dle vašich požadavků nebo vymyslíme zcela sami logo šité na míru vaší společnosti. Toto logo následně zpracujeme do několika formátů vhodných pro další použití a šíření. Rovněž od nás obdržáte LOGOMAUÁL, ve kterém bude jasně a srozumitelně stanoveno, jak s vaším novým logem nakládat. V rozšířené nabídce také dokážeme zpracovat FIREMNÍ IDENTITU (Corporate Identity). V tomto „firemním manuálu“ je pevně stanoven nejen vzhled vašeho nového loga, ale především firemních tiskopisů (vizitky, dokumety) nebo třeba vaší vozové flotily (grafický polep vozidel).

Letáky, bannery, vizitky

Zpracujeme grafiku pro tisk letáků, bannerů či vizitek. I vaše dokumenty a fiemní tiskoviny mohou vypadat profesionálně a mohou mít jednotný styl. V případě zájmu můžeme zároveň nechat vše vyrobit.

Produktová fotografie

Potřebujete dostat svoje produkty na e-shop, webovou prezentaci nebo do katalogu či na letáček a nemáte jejich fotografie? Není problém. Nafotíme je ve vysoké kvalitě pomocí profesionálního zařízení. Fotografie vám předáme na datovém nosiči, nebo zašleme elektronický odkaz pro jejich stažení.

Postprodukce

Nejsou vaše produktové fotografie takové, jak jste očekávali? Nabízíme vám proto POSTPRODUKCI – dodatečné zpracování fotografií (ořez, úprava barevnosti, fotoretuš). Vámi dodané fotografie zpracujeme a upravíme dle požadavků, abyste se za ně nemuseli stydět.


Ceník grafických prací si můžete stáhnout níže, pro invividuální spolupráci nás prosím kontaktujte.

Ceník - grafické práce